Clubkampioenschappen

Word jij dit jaar Clubkampioen?

Voor de competitiespeler zijn de clubkampioenschappen een mooie manier om je voor te bereiden op de KNTLB-competitie of officiële toernooien: je kunt jezelf meten met leden die een vergelijkbare speelsterkte hebben en doet wedstrijdritme op.

Voor nieuwe leden is het een aanrader om mee te doen en andere spelers te leren kennen. Ook als beginnende speler is dit een leuk toernooi om mee te starten.

Er wordt (indien mogelijk) in poulevorm gespeeld, dus iedereen speelt minimaal twee wedstrijden per ingeschreven categorie.

Je mag één verhindering opgeven (doordeweeks), maar dient wel in het finaleweekend beschikbaar te zijn.

Er wordt gespeeld in de volgende categorieën: damesenkel, herenenkel, damesdubbel, herendubbel en gemengd dubbel. Je mag je voor maximaal twee categorieën opgeven, je zult dus een keuze moeten maken of je Clubkampioen wilt worden in het enkel-, dubbel- of mixspel.

Het inschrijfgeld bedraagt €5,00 per persoon per onderdeel.

Speeldata & tijden 2021

zondag 29 augustus t/m zaterdag 4 september
zondag 5 september t/m zaterdag 11 september 

starttijden doordeweeks: 19.00u en 20.30
starttijden weekend: 12.00u, 13.30u, 15.00u en 16.30u

Speelschema’s 2021

Donderdag 02 september 2021: De speelschema’s voor de Clubkampioenschappen staan online.

Winnaars 2021

HE-A (afvalschema van 16)
1e prijs: Sebastiaan Timmer
2e prijs: Mark Houtman

HE-B (afvalschema van 16)
1e prijs: Mario Warendorff
2e prijs: Bruno de Jonge

DE-A (afvalschema van 8)
1e prijs: Marieke van Pelt
2e prijs: Sanne van der Steur

HD-A (1 poule van 3)
1e prijs: Louis Keijzer & Sebastiaan Timmer

HD-B (2 poules van 3 + kruisfinale)
1e prijs: Eric Delacour & Marcel Bijkerk
2e prijs: Hajo de Boer & Edwin Rooseman

HD-C (1 poule van 3)
1e prijs: Erwin Wigchert & Colin Peeters

DD-A (1 poule van 3)
1e prijs: Rianne Meeuwisse & Astrid Beentjes

DD-B (2 poules van 3 + kruisfinale)
1e prijs: Ria Koolstra & Sylvia van Ravesteijn
2e prijs: Naomi Brandsma & Eline Bergema

GD-A (1 poule van 4)
1e prijs: Brenda Blok & Anthon van de Sande

 GD-B (2 poules van 3 + kruisfinale)
1e prijs: Sanne van der Steur & Adriaan de Vos
2e prijs: Joke van Veen & Jasper de Bruijn