Clubkampioenschappen

Word jij dit jaar Clubkampioen?

Voor de competitiespeler zijn de clubkampioenschappen een mooie manier om je voor te bereiden op de KNTLB-competitie of officiële toernooien: je kunt jezelf meten met leden die een vergelijkbare speelsterkte hebben en doet wedstrijdritme op.

Voor nieuwe leden is het een aanrader om mee te doen en andere spelers te leren kennen. Ook als beginnende speler is dit een leuk toernooi om mee te starten.

Er wordt (indien mogelijk) in poulevorm gespeeld, dus iedereen speelt minimaal twee wedstrijden per ingeschreven categorie.

Je mag één verhindering opgeven (doordeweeks), maar dient wel in het finaleweekend beschikbaar te zijn.

Er wordt gespeeld in de volgende categorieën: damesenkel, herenenkel, damesdubbel, herendubbel en gemengd dubbel. Je mag je voor maximaal twee categorieën opgeven, je zult dus een keuze moeten maken of je Clubkampioen wilt worden in het enkel-, dubbel- of mixspel.

Het inschrijfgeld bedraagt €5,00 per persoon per onderdeel.

Speeldata & tijden 2022

zondag 12 juni t/m zaterdag 18 juni

starttijden doordeweeks: 19.00u en 20.30
starttijden weekend: 12.00u, 13.30u, 15.00u en 16.30u

Speelschema’s

De speelschema’s voor de Clubkampioenschappen 2022 staan online.
Klik hieronder om de speelschema’s en uitslagen te bekijken.

Klik HIER om de speelschema’s en uitslagen te bekijken als je een iOS-browser (Apple) gebruikt.

Winnaars 2022

HE-A (3 poules van 3 + halve kruisfinale + kruisfinale)
1e prijs: Rik Siepel
2e prijs: Jelle Ooms

HE-B (2 poules van 3 + kruisfinale)
1e prijs: Adriaan de Vos
2e prijs: Roan Kusse

DE-A (1 poule van 3)
1e prijs: Astrid Beentjes

DE-B (1 poule van 3)
1e prijs: Naomi Brandsma

HD-A (1 poule van 4)
1e prijs: Eric Delacour & Marcel Bijkerk
2e prijs: Remco van der Veen & Marc Steiger

HD-B (1 poule van 3)
1e prijs: Roan Kusse & Sander Kraaijeveld

DD-A (1 poule van 3)
1e prijs: Brenda Blok & Rianne Meeuwisse

DD-B (1 poule van 3)
1e prijs: Naomi Brandsma & Sanne van der Steur

GD-A (1 poule van 3)
1e prijs: Brenda Blok & Anthon van de Sande

GD-B (2 poules van 3 + kruisfinale)
1e prijs: Adriaan de Vos & Sanne van der Steur
2e prijs: Remko Veenman & Saskia Reinders